Artwork

Konten disediakan oleh Szósty Set. Semua konten podcast termasuk episode, grafik, dan deskripsi podcast diunggah dan disediakan langsung oleh Szósty Set atau mitra platform podcast mereka. Jika Anda yakin seseorang menggunakan karya berhak cipta Anda tanpa izin, Anda dapat mengikuti proses yang diuraikan di sini https://id.player.fm/legal.
Player FM - Aplikasi Podcast
Offline dengan aplikasi Player FM !

Zmęczona ZAKSA też wygrywa - kto rozwieje nudę w play-off PlusLigi? Jest polski finał Ligi Mistrzów!

1:30:50

Bagikan

Manage episode 360504926 series 1745941
Nasza zapowiedź ćwierćfinałów PlusLigi trwała dłużej, niż niektóre spotkania. Tylko Projekt Warszawa sprawił problemy Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a i tak zmarnował przy tym olbrzymią szansę na przynajmniej jedno zwycięstwo. Dotąd 8:0 dla faworytów - czy coś niespodziewanego może się tu jeszcze wydarzyć? Katastrofalną końcówkę sezonu notuje Perugia, siatkarze prowadzeni przez Andreę Anastasiego po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, kilka dni później zostali wyeliminowani z gry o medale w Serie A, a przy tym przepadli w grze o udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów - skąd ten cały dramat? (00:00:00) Granie ćwierćfinałów play-off w Wielkanoc to chyba nie był najlepszy pomysł... (00:04:30) Rozczarowujący Indykpol AZS Olsztyn przegrywa z dobrze przygotowanym Aluronem CMC. Cichym bohaterem Marcin Waliński. (00:19:27) Przepaść pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a Treflem Gdańsk - świetna forma Jastrzębian trwa dalej. (00:37:31) PSG Stal Nysa miała szanse na wygrane sety na Podpromiu, ale rezultat jak w Zawierciu i Jastrzębiu: 0:6 w dwóch meczach. (00:48:10) Projekt powinien przywieźć jedno zwycięstwo z Kędzierzyna, ale w jednym ustawieniu przegrali drugi mecz. Znowu potężny mental Zaksy! (01:08:45) Katastrofa w Perugii! Leon i Semeniuk odpadają w ćwierćfinale ligi włoskiej po 22 zwycięstwach w fazie zasadniczej.